Prawa autorskie - Mazowsze Studia Regionalne

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Redakcja periodyku MAZOWSZE Studia Regionalne rygorystycznie przestrzega Ustawy z dnia 4 lutego z 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (z późniejszymi zmianami). Każdy nadesłany do redakcji artykuł weryfikowany jest antyplagiatowym serwisem PLAGIAT.PL .

Nadesłanie artykułu do redakcji jest tożsame z oświadczeniem Autora, iż posiada on wszelkie prawa autorskie do nadesłanych materiałów, a treści w nich zawarte nie naruszają praw autorskich osób trzecich. W przypadku gdy w artykule wykorzystywane są zdjęcia, ilustracje, wykresy, mapy lub inne treści, co do których prawa autorskie przysługują osobom trzecim, wówczas Autor ma obowiązek dostarczenia do redakcji oryginału oświadczenia o przeniesieniu na niego praw autorskich wytwórcy ww. materiałów lub jego zgody na publikację tychże materiałów przez Autora.

Teksty w MAZOWSZE Studia Regionalne publikowane są na podstawie tzw. nieodpłatnej licencji o postanowieniach tożsamych z wzorcem licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0(znanej również jako CC-BY-SA), dostępnej pod adresem http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/ lub w innej wersji językowej tej licencji albo którejkolwiek późniejszej wersji tej licencji, opublikowanej przez organizację Creative Commons.

Wydawca MAZOWSZE Studia Regionalne zezwala na korzystanie z materiałów publikowanych w ww. periodyku na warunkach licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0 (znanej również jako CC-BY).